Last ned til mobilen!

LINK: Last ned tidsprogram som Pdf. 

FREDAG 25 MAI 2018
07:30  Sekretariat, førermøte, teknisk åpner.
09:00  GDS Trening (2 timer)
11:00  Extreme trening (15 min)
11:15  Straight Line (20 min)
11:35  Open Line (25 min)
12:00  GDS Showkjøring (15 min)
12:15  Drift Line (30 min)
12:45  Feiing av bane (15 min)
13:00  Extreme trening (15 min)
13:15  Straight Line (20 min)
13:35  Open Line (25 min)
14:00  GDS showkjøring (15 min)
14:15  Drift Line (30 min)
14:45  Feiing av bane (15 min)
15:00  Extreme TIMEATTACK (45 min)
15:45  Straight Line (20 min)
16:05  Open Line (25 min)
16:30  GDS Showkjøring (15 min)
16:45  Drift Line (30 min)
17:15  GDS kval (1 time 45 min)
22:00  Aftertrack (slutt 02:00)

LØRDAG 26 MAI 2018
07:30  Sekretariat, førermøte, teknisk åpner
09:00  Extreme trening (15 min)
09:15  Straight Line (20 min)
09:35  Open Line (25 min)
10:00  GDS showkjøring (15 min)
10:15  Drift Line (30 min)
10:45  Feiing av bane (15 min)
11:00  Extreme trening (15 min)
11:15  Straight Line (20 min)
11:35  Open Line (25 min)
12:00  GDS showkjøring (15 min)
12:15  Drift Line (30 min)
12:45  Feiing av bane (15 min)
13:00  Extreme trening (15 min)
13:15  Straight Line (20 min)
13:35  Open Line (25 min)
14:00  GDS showkjøring (15 min)
14:15  Drift Line (30 min)
14:45  Feiing av bane (15 min)
15:00  Extreme LØP 1 av 9 (30 min)
15:30  Straight Line (20 min)
15:50  Open Line (25 min)
16:00  Premieutdeling utstilling
16:15  GDS showkjøring (15 min)
16:30  Drift Line (30 min)
17:00  GDS Top16 (2 timer)
22:00  Aftertrack (slutt 02:00)

SØNDAG 27 MAI 2018
09:30  Sekretariat, førermøte, teknisk åpner.
10:00  Breisladd KVAL (1 time)
11:00  Extreme trening (15 min)
11:15  Straight Line (20 min)
11:35  Open Line (25 min)
12:00  GDS showkjøring (15 min)
12:15  Drift Line (30 min)
12:45  Feiing av bane (15 min)
13:00  Extreme trening (15 min)
13:15  Straight Line (20 min)
13:35  Open Line (25 min)
14:00  GDS showkjøring (15 min)
14:15  Breisladd FINALE (45 min)
15:00  Extreme LØP 2 av 9 (30 min)
15:30  Straight Line (20 min)
15:50  Open Line (25 min)
16:15  GDS showkjøring (15 min)
16:30  Drift Line (30 min)
17:00  Gatebil Vålerbanen 2018 slutt

LINK: Last ned tidsprogram som Pdf. 

LINK: All info om Gatebil på Vålerbanen 25-27 mai 2018.

annonse

annonse