Resultater Gatebil Super 3, 2018

Tilbake til resultater Rudskogen juli 2018

FINAL TOP 3

RANK NAME TEAM DRIVERS SCORE
1
2
3
TEAM TOYOTA
TEAM MONSTER ENERGY
TEAM SYMETRA ZF RACING
F.Aasbø/O.Jæger/T.A.Rignes
S.Baggsy Biadioni/L.Woodham/Sultan
A.Øvergaard/Ø.Borgen/J.Waagaard
96,3
87
82,66

FINAL TOP 6

RANK NAME TEAM DRIVERS SCORE
1
2
3
4
5
6
TEAM TOYOTA
TEAM MONSTER ENERGY
TEAM SYMETRA ZF RACING
TEAM MONSTER ENERGY 1
TEAM BAJAS
RFS-PERFORMANCE
F.Aasbø/O.Jæger/T.A.Rignes
S.Baggsy Biadioni/L.Woodham/Sultan
A.Øvergaard/Ø.Borgen/J.Waagaard
N.Maunoir/D.Illiyk/R.VanGhoten
H.Ougland/M.Stångberg/T.Peltola
A.Lægreid/P.Lauvås/M.Furberg
94,33
87
84,67
83,33
83
73,33

FINAL TOP 13

RANK NAME TEAM DRIVERS SCORE
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
12
13
TEAM TOYOTA
RFS-PERFORMANCE
TEAM BAJAS
*TEAM MONSTER ENERGY
TEAM MONSTER ENERGY 1
TEAM SYMETRA ZF RACING
THE BELIEVERS
NO RUBBER RACING
FJESNISSENE
TWO AND A HALF MEN
SINGEL SWINGERS
TEAM SEELISBERG
IT’S A GAME OF INCHES
F.Aasbø/O.Jæger/T.A.Rignes
A.Lægreid/P.Lauvås/M.Furberg
H.Ougland/M.Stångberg/T.Peltola
S.Baggsy Biadioni/L.Woodham/Sultan
N.Maunoir/D.Illiyk/R.VanGhoten
A.Øvergaard/Ø.Borgen/J.Waagaard
O.H.Helstad/Ø.Nilsen/J.Johnsen
M.Johansson/H.Johansson/T.Nyqvist
F.Øksnevad/E.A.Bogen/J.Aabech
P.Nygren/T.Averstedt/D.Mellqvist
J.Eifrem/D.Schulze/J.Mellander
Y.Meyer/N.Maunoir/R.Stöckli
O.H.Hasdal/P.Elnes/S.Gjerløw
92,33
85,33
84,33
81
80,67
79
74,67
73,33
70,67
67,33
61
55
20

*Team Monster Energy get a wildcard to top 12 final.

QUALIFICATION 2 RUN

RANK NAME TEAM DRIVERS Q1 Q2 HQ
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
WC
TEAM TOYOTA
FJESNISSENE
THE BELIEVERS
TEAM SYMETRA ZF RACING
TEAM EVENTCENTER
TWO AND A HALF MEN
NO RUBBER RACING
SINGEL SWINGERS
TEAM MONSTER ENERGY 1
TEAM BAJAS
IT’S A GAME OF INCHES
RFS-PERFORMANCE
TEAM PREQAS
DOLLS WITH BALLS
RASKEGUTTENE
THE HOT DINGOS
THE MISFITS
TEAM SMOKEMAKERS
DRIFT TO THE FUTURE
PONIES AND THE BANDIT
DATSUN RACING SQUAD
TEAM MONSTER ENERGY
F.Aasbø/O.Jæger/T.A.Rignes
F.Øksnevad/E.A.Bogen/J.Aabech
O.H.Helstad/Ø.Nilsen/J.Johnsen
A.Øvergaard/Ø.Borgen/J.Waagaard
Y.Meyer/N.Maunoir/R.Stöckli
P.Nygren/T.Averstedt/D.Mellqvist
M.Johansson/H.Johansson/T.Nyqvist
J.Eifrem/D.Schulze/J.Mellander
N.Maunoir/D.Illiyk/R.VanGhoten
H.Ougland/M.Stångberg/T.Peltola
O.H.Hasdal/P.Elnes/S.Gjerløw
A.Lægreid/P.Lauvås/M.Furberg
J.Eidsmo-Sand/D.Mønster/R.Alsaker
I.Moen/H.Taylor/L.P.Knutsen
M.Andersson/P.Johansson/E.Andersson
E.Broström/A.Lilja/M.Eriksson
L.C.Westby/E.Lilleslåtten/A.Olsen
S.Olsen/M.Vonka/P.I.Frigstad
A.Hay/D.Enarsson/P.Naeslund
R.Møller/M.Rayes/H.Isaksson
T.A.Kvia/H.Berentsen/S.Erga
S.Baggsy Biadioni/L.Woodham/Sultan
87,3
84,7
47,3
82
79
78,3
0
77
68
75
74
74
69
0
70,6
65,7
66
26,7
18,3
55
21,7
93
89
87,3
81
77,7
78,7
78,3
0
75,3
18,3
0
73
73,7
70,7
70,3
70,3
10
64
63,3
55
16,7
93
89
87,3
82
79
78,7
78,3
77
75,3
75
74
74
73,7
70,7
70,6
70,3
66
64
63,3
55
21,7

Partner for tidtakning og resultater:

annonse

annonse